MXJDHJI24M0
- Mfr.Part #
- MXJDHJI24M0
- Datasheet
MXJDHJI24M0
- Description
- HC49S 16PF 30/50PPM -40/85C 24M
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 40 Ohms
- Frequency :
- 24 MHz
- Frequency Stability :
- ±50ppm
- Frequency Tolerance :
- ±30ppm
- Load Capacitance :
- 16pF
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C